ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5317 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio Bonton – zábava a servis nejen pro Pražáky

0 Redakce 6.8.2008

Jaká je dopravní situace, co se děje v Praze zajímavého, nejlepší kulturní tipy a recenze – to všechno obsahují nové stránky rádia Bonton– www.radiobonton.cz.

“Chtěli jsme vyjít vstříc svým posluchačům, kteří jsou zvyklí kombinovat rozhlasovou zábavu se zábavou na internetu a vyžadují rychlý přístup k informacím,” říká Markéta Herfortová, programová ředitelka rádia. Nové stránky toto v plné míře kombinují. A co se změnilo?

Aktuality

Nová rubrika Doprava aktuálně, rozšířené rubriky Počasí, Kam vyrazit a Novinky. Stručné a rychlé informace o nehodách a průjezdnosti po Praze, kulturní tipy, zpravodajství z hudebního světa a hudební recenze.

Zábava

Blogy moderátorů a fotografie už jsou u správných rádiových stránek samozřejmostí. Specialitou je sekce Bontongraf v sekci Zábava – Podcasting s namluvenými tipy na filmové novinky. Je zde také podcasting rozhovorů s hosty ve studiu jako s Helenou Zeťovou nebo Romanem Holým. Podcast je možné také propojit se službou RSS.

Osmdesátky v osm

Už rok každý všední den v osm hodin večer provádí Luděk Hrzal posluchače tím nejlepším, co se hrálo v osmdesátých letech. Ti mohou ovlivnit to, co se bude hrát, svým hlasováním. Na úvodní stránce je vystavený “duel” dvou skladeb i s hudební ukázkou. Ta, která nadchne víc, se dostane do úterního Speciálu.

Poslouchejte radio Bonton online