ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5380 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádio Bonton představilo TOP 40 českých hitů

0 Redakce PLAY.CZ 15.10.2012

Rádio Bonton, které se vyprofilovalo jako rádio hrající především písně českých a slovenských interpretů, uvedlo novou hitparádu čtyřiceti současných nejoblíbenějších domácích songů. Jejich pořadí určují sami posluchači prostřednictvím hlasování.

Jedinou hitparádu českých a slovenských melodií je možné najít právě na rádiu Bonton. Každou páteční noc moderátorka Veronika Rážová nabídne posluchačům čtyřicet současných hitů, ze kterých si mohou vybrat ten svůj a dát mu hlas na webových stránkách rádia.

„Výhodou hitparády rádia Bonton je, že není zaměřena na jeden hudební styl, ale své si v ní najdou příznivci více hudebních žánrů,“ říká k uvedení novinky Mirek Škoda, ředitel rádia Bonton.

Hlasovat lze vždy od začátku hitparády v pátek o půlnoci až do čtvrteční půlnoci. Tři písně, které od posluchačů během týdne v hitparádě získají nejmenší počet hlasů, budou nahrazeny novými melodiemi.

Každý hlasující bude mít k dispozici pět hlasů. Nejoblíbenější zvolená píseň dostane pět bodů, další čtyři atd. První vysílání nové hitparády, kterou ovlivnili hlasující, proběhne v pátek 12.října od půlnoci.

www.radiobonton.cz

Poslouchejte radio Bonton online