ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12538 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 vysílá zpravodajství z Designbloku

0 Redakce PLAY.CZ 9.10.2013

Radio 1 v rámci 15. ročníku Designbloku vysílá zpravodajský servis o novinkách v odvětví moderního designu a módy. Zpravodajství je na Radiu 1 možné slyšet v průběhu konání festivalu od 7. do pátku 11. října, vždy v 11:00 v 16:00. Festival, který letos nese podtitul Prague Design and FashionWeek, pokračuje i o víkendu, až do 13. října.

Zpravodajství z Designbloku připravují Michaela Tomíšková a Veronika Jiroušková z pořadu Degustace designu. Pořad vysíláme každé pondělí od 17 hodin.

Designblok letos obsadil hned čtyři budovy. Superstudio Nákladové nádraží Žižkov nabídne prezentace výrobců a firem a také výběr českých designérských škol. Skladové haly z 30. let plné novinek produktového designu, nábytku a svítidel doplní prezentace v 16 vagónech na funkčním kolejišti. V Openstudiu Kafkův dům návštěvníci naleznou prezentace designérů, módních návrhářů a designérů šperku. Nově letos Designblok nabízí koncept Art House v Colloredo-Mansfeldském paláci, který nabídne výstavy na pomezí umění a designu a ty nejlepší české designéry po boku zahraniční špičky v podobě mezinárodních hostů tohoto ročníku. Čtvrtým prostorem je  kostel sv.Šimona a Judy, kde se budou od středy odehrávat módní přehlídky v rámci DesignblokPremierFashionWeek.

Více informací o Designbloku najdete na www.designblok.cz nebo na www.radio1.cz.

Heineken

Partnerem zpravodajství je Heineken. Spojení piva a designu. www.heineken.cz 
Poslouchejte Radio 1 online