ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20156 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 uvádí nový sobotní pořad Vibrátor

0 Redakce 11.9.2008

V sobotu 13. září se ve 22 hodin ve vysílání Radia 1 poprvé představí Vibrátor – pořad s hvězdičkou, který připravuje DJ Tvyks a Tomáš Novotný. Vibrátor vystřídá pořad French Connection, který Tvyks na Radiu 1 připravoval od roku 1999. Vibrátoru budou patřit všechny sobotní večery kromě první soboty v měsíci, kdy vysíláme mash-upový pořad Bastard Pop. Vibrátor má dvouhodinovou stopáž a probíhat bude od 22 hodin až do půlnoci.

Žánrově se bude pořad s hvězdičkou pohybovat mezi housem, electrem, diskem, punkem, grime a baile funkem. „Každý týden budeme pro posluchače v předstihu vybírat to nejzásadnější z toho, co se připravuje na taneční scéně. Zprostředkujeme nejnovější vibrace ze stylově rozmanité oblasti elektronické hudby, proud nových desek a singlů, informace ze zahraniční taneční scény a profily hudebních vydavatelství a producentů,“ slibuje posluchačům Tvyks.

Program Vibrátoru střídavě doplní exkluzivní mixované sety domácích i zahraničních DJs, muzika mnoha zajímavých hostů, rozhovory s předními světovými producenty a DJs či speciální vydání tematicky věnovaná evropským metropolím.

Nedílnou součástí pořadu budou internetové stránky Vibrátoru, na nichž posluchač nalezne kompletní seznam playlistů Vibrátoru, tipy na zajímavé akce, koncerty a festivaly a další informace.

Webové stránky pořadu: http://www.radio1.cz/vibrator
Profily moderátorů: http://www.radio1.cz/tvyks a
http://www.radio1.cz/tomasnovotny

Radio 1 je mozne poslouchat na frekvenci 91,9 FM nebo po internetu na www.radio1.cz

Poslouchejte Radio 1 online