ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12664 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 – The Brandt Brauer Frick Enesemble

0 Redakce PLAY.CZ 27.8.2012

V úterý 28. srpna ve 22:00 odvysíláme v rámci pořadu Radio 1 On Stage záznam koncertu berlínského projektu The Brandt Brauer Frick Enesemble, který proběhl letos v březnu v pražském Paláci Akropolis.
Trojice Daniel Brandt, Jan Brauer a Paul Frick a jejich doprovodná kapela do Prahy přijela na Red Bull Music Academy Prague Session, která se uskutečnila na speciálním vydání koncertního konceptu Conference.

The Brandt Brauer Frick Enesemble jsou v současné době nejinovativnější zástupci prestižního katalogu vydavatelství K7. První album You Make Me Real projekt vydal předloni na podzim, druhá deska Mr. Machine vyšla loni v říjnu.

Daniel Brandt, Jan Brauer a Paul Frick spolu tvoří už čtvrtým rokem. Po zkušenostech v jiných projektech dostali chuť vytvořit něco naprosto jiného a podle všeho se jim to povedlo. V době, kdy za většinou elektronických projektů stojí jeden člověk s notebookem, působí band s hudebními nástroji jako svěží vánek. Všichni tři jsou navíc ostřílení muzikanti. Jména Daniela Brandta a Jana Brauera najdete pod skladbami projektu Scott, Paul Frick vystudoval hudební kompozici na umělecké univerzitě v Berlíně. I on ovšem také našel zalíbení v elektronice.

V Praze se The Brandt Brauer Frick Enesemble představili v doprovodu dalších sedmi muzikantů. Po norských Jaga Jazzist to tak byla nejpočetnější skupina, která se objevila na podiu koncertního konceptu Conference.


Webové stránky The Brandt Brauer Frick Ensemble: www.brandtbrauerfrick.de

ZÁZNAM KONCERTU THE BRANDT BRAUER FRICK ENSEMBLE RADIO 1 ODVYSÍLÁ V ÚTERÝ 28. SRPNA 2012 VE 22:00 V RÁMCI POŘADU RADIO 1 ON STAGE.

V dalších vydáních pořadu Radio 1 On Stage uslyšíte:

11.9.2012 – AMON TOBIN (koncert z 25.4.2008, Praha – Divadlo Archa)

25.9.2012 – AVISHAI COHEN (koncert z 12.10.2011, Praha – Divadlo Hybernia, Struny podzimu)


http://www.radio1.cz/onstage

Poslouchejte Radio 1 online