ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30670 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 se představí na letošním MFF Karlovy Vary

0 Redakce PLAY.CZ 30.6.2014

Radio 1 je letos opět oficiálním partnerem 49. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který proběhne od 4. do 12. července 2014. Po celou dobu konání filmové přehlídky bude Radio 1 vysílat novinky z festivalu nazvané Karlovarské bublinky. Pořad bude přímo z místa konání připravovat moderátor Pierre Urban.

Karlovarské bublinky budou přinášet aktuální novinky z festivalového dění, krátké rozhovory s hosty festivalu, pozvánky na jednotlivé filmové sekce a informace o dalších akcích v rámci doprovodných programů MFF Karlovy Vary. Karlovarské bublinky bude Radio 1 vysílat od 5. července každý den po dobu festivalu, a to vždyv 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze.

Bublinky se budou natáčet přímo v prostoru hotelu Thermal v Radio 1 Lounge, který bude k dispozici účastníkům festivalu. Tato oddechová zóna s přístupem k internetu v 1. patře hotelu Thermal bude otevřená každý den od 10.00 do 22.00. Můžete si zde napsat e-mail, odpočinout v pohodlných fatboyích za poslechu chilloutové hudby Radia 1 a hrát společenské hry od Piatnika.

I letos proběhne večírek Radia 1 v klubu Aeroport. Podruhé bude otevřen v prostorách Goethovy vyhlídky. V sobotu 5. července se na Radio 1 night představí DJs Radia 1 Pierre, Ivan MPTrojan (Jiří Burian), Josef Sedloň a jako speciální host Sonority, který vystoupí s živým setem. Další info na http://aeroport.kinoaero.cz/.

FB událost Noci Radia 1 – https://www.facebook.com/events/1488528734717702/

Více informací o MFF Karlovy Vary najdete na www.kviff.com.

Dr.Hauschka
Partnerem Bublinek je Dr. Hauschka – „návyková péče pro všechny generace“.
www.yinyang.cz

Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM, po internetu a nyní také digitálně. Více informací najdete na www.radio1.cz.

Poslouchejte Radio 1 online