ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12929 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 se opět zúčastní Reflex Cannabis Cupu

0 Redakce PLAY.CZ 19.1.2010

Radio 1 bude letos již podruhé součástí soutěže Reflex Cannabis Cup, jejíž slavnostní vyhlášení proběhne ve čtvrtek 21. ledna v pražském klubu Roxy. Během večera bude zástupcem Radia 1 předána “Cena Jaroslava Bednáře od Radia 1 za nepochopený vztah k rostlinkám”, kterou bude puk.

Ojedinělý projekt fotografické soutěže Reflex Cannabis Cup se koná již šestým rokem. Cílem soutěže je představit veřejnosti nejlepší snímky rostlin konopí. Nejzajímavější letošní snímky vybrané odbornou porotou se představí veřejnosti na finálovém večeru soutěže ve čtvrtek 21. ledna v klubu Roxy.

Návštěvníky v klubu Roxy čeká show Afro-Nomad Sound, kterou předvede senegalský DJ Bourama, domácí taneční scénu pak zastoupí DJové Tráva, Liquid A, Manio, Petr K a Tchunhas. Vstupné na kci je dobrovolné, výtěžek z něj věnují organizátoři snowboardistovi Detlefovi, který je po nešťastné nehodě upoután na invalidní vozík.

Radio 1 svou cenu letos udělí již podruhé. Cenou reaguje na výroky Jaroslava Bednáře, které zazněly v loňském deníku Sport. Více info o celém článku najdete ZDE.

Další informace o Reflex Cannabis Cup najdete na www.cannabiscup.cz.

Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM nebo po internetu na www.radio1.cz

Poslouchejte Radio 1 online