ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7743 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 připravuje speciál s Depeche Mode

0 Redakce PLAY.CZ 20.7.2013

Sobotu 20. července věnujeme na Radiu 1 Speciálu se skupinou Depeche Mode.  Ta se v rámci světového turné, které zahájila v květnu, představí v úterý 23. července na dlouho očekávaném koncertě v Praze. Legendární kapelu, která je od počátku existence Radia 1 součástí jeho vysílání, představí moderátorky Klára Nemravová, Jana Kománková a Ráchel a moderátor Jerry Žák. Speciál s Depeche Mode bude na Radiu 1 probíhat od 13 do 20 hodin.

Hosty vysílání budou další dvě osoby spjaté s Depeche Mode. Společně s Klárou Nemravovovou a Ráchel se představí Filip Macháček, který s kapelou strávil již 25 let. Od začátků 90. let je aktivním členem DM komunity v Čechách a absolvoval již 30 koncertů kapely. Druhým hostem, kterého si vybrali Jerry Žák a Jana Kománková, je Luděk Fiala – zpěvák kapely Deep Decline, která měla ve svém “revivalovém” repertoáru i řadu skladeb od Depeche Mode.

Během Speciálu s Depeche Mode bude také možné vyhrát 2 lístky na jejich pražský koncert.

Depeche Mode slaví přes tři desetiletí na hudebním vrcholu s více než 100 miliony prodaných nosičů. Kapela strávila většinu loňského roku prací na třináctém studiovém albu, které vyšlo letos pod názvem Delta Machine. To představí na červencovém pražském koncertě a také v rámci druhé části Delta Machine Tour, která bude pokračovat koncertem 10. února v Praze.

Moderátoři budou vysílat v tomto složení:

13:00-17:00 Ráchel a Klára Nemravová (host: Filip Macháček)

17:00-20:00 Jana Kománková a Jerry Žák (host: Luděk Fiala)

staropramen

Hudbu na plný pecky přináší Staropramen. „Jedno nás spojuje.“

Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM nebo po internetu na www.radio1.cz

Poslouchejte Radio 1 online