ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5795 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 připravuje den s Jedním světem

0 Redakce PLAY.CZ 10.3.2010

Radio 1 připravuje vysílání z mezinárodního filmového festivalu o lidských právech Jeden svět. „Den s Jedním světem a programem Rok jinak na Radiu 1″ proběhne v pátek 12. března. Během tohoto dne bude odvysíláno šest rozhovorů s filmovými tvůrci a hosty festivalu Jeden svět. Zároveň bude možné po celou dobu festivalu na Radiu 1 slyšet festivalové zpravodajství, které budeme vysílat vždy v 10:00 a 16:00. Zpravodajství pro Radio 1 připravuje Jeden svět.

Na Radiu 1 také od pondělí 8. do pátku 12. března probíhá 5 dní s festivalem Jeden svět. V rámci 5 dní mohou posluchači Radia 1 vyhrát festivalové akreditace a pozvánky na slavnostní zakončení festivalu.

12. Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět se uskuteční v Praze
10. – 18. března 2010. Jeden svět je dnes největším lidskoprávním filmovým festivalem v Evropě a jednou z nejvýznamnějších kulturních akcí v rámci Prahy a celé České republiky. Každoročně promítá přes 100 filmů z celého světa a snaží se podporovat kvalitní dokumentární filmy se sociální, politicky angažovanou a lidskoprávní tematikou. V roce 2007 Jeden svět získal Čestné uznání Organizace Spojených národů pro výchovu, vědu a kulturu (UNESCO) za výchovu k lidským právům.

Více o festivalu se dozvíte na www.jedensvet.cz.

Program Nadace Vodafone Rok jinak – www.rokjinak.cz

Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM nebo po internetu na www.radio1.cz.

Poslouchejte Radio 1 online