ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6100 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 připravuje na 25.2. Den s Red Bull Music Academy

0 Redakce PLAY.CZ 23.2.2014

Radio 1 na úterý 25. února připravuje Den s Red Bull Music Academy (RBMA), která letos proběhne v Tokiu. Během dne proběhnou tematické rozhovory, pořady a také uslyšíme skladby participantů RBMA, kteří se zúčastnili minulých ročníků.

Součástí dne bude 50 minut s RBMA, které proběhnou od 14:10 do 15:00. Za RBMA dorazí Linda Hammelová a za účastníky RBMA únorového Bass Campu v Bratislavě Sára Vondrášková aka Never Sol. 50 minut s RBMA bude moderovat DJka Babe LN, která se v roce 2003 zúčastnila RBMA v Kapském Městě.

V 19:00 bude následovat CD Nonstop s kompilací Various Assets: Red Bull Music Academy New York 2013 složenou ze skladeb, které vznikaly přímo na loňské RBMA. Od 22 hodin se posluchači mohou těšit na pořad Radio 1 On stage s kapelou The Brandt Brauer Frick Enesemble, která vystoupila v březnu 2012 v pražském Paláci Akropolis na Red Bull Music Academy Prague Session. Speciální vysílání zakončí RBMA Night s hudebními záznamy z jednotlivých akademií.

Vysněný workshop pro všechny talenty z elektronické hudební scény se letos uskuteční v hi-tech metropoli Tokiu. V hlavním městě Japonska, které sběratelé vinylových desek a fanoušci technologií označují za svou Mekku. Desítky DJs, producentů, beatmakerů, hudebních designérů, zpěvaček a vokalistů z celého světa se v roce 2014 sejdou v jednom z nejzajímavějších měst na světě, které inspiruje všechny možné umělce.

Red Bull Music Academy se o své účastníky kompletně postará včetně všech nákladů s tím spojených. K účasti není potřeba mít za sebou profesionální kariéru či konkrétní znalosti. Stačí zajímavá vize, rozpracovaná domácí tvorba, upřímný otevřený přístup. Důležité jsou pouze hudební filozofie, sny a inspirace. Hudebního workshopu se v uplynulých patnácti ročnících zúčastnila řada hudebních talentů i z Česka, namátkou IM Cyber, Juanita Juarez, Denius, Limyth, Katcha, Hoffee, Vec nebo Lucca. Uzávěrka příjmu přihlášek končí 18.3.2014. Přihlášku a veškeré informace o Red Bull Music Academy je možné najít na www.redbull.cz/musicacademy.    

Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM, po internetu a nyní také digitálně. Více informací najdete na www.radio1.cz.

Poslouchejte Radio 1 online