ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15619 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 připraví zpravodajství z festivalu Jeden svět

0 Redakce PLAY.CZ 7.3.2016

Radio 1 bude v rámci 18. ročníku festivalu Jeden svět vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad bude na Radiu 1 vysílán v průběhu konání festivalu od 8. do 11. a od 14. do 15. března, vždy v 11:00 a 16:00. Zpravodajství připraví Anna Batistová z týmu festivalu Jeden svět.

Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na filmy a doprovodné akce a rozhovory s protagonisty festivalu. Zpravodajství posluchačům nabídneme vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze.

Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět, který pořádá společnost Člověk v tísni, je v současnosti největším dokumentárním festivalem s tématikou lidských práv na světě. V Praze se koná v termínu od 7. do 16. března 2016. Jeden svět je místem pro výměnu názorů a zkušeností, diváci a divačky mají možnost o tématech filmů diskutovat nejen s filmovými tvůrci, ale i s odborníky na danou problematiku. V rámci festivalu je udělována jediná česká mezinárodní lidskoprávní cena – Homo Homini. Každoročně ji získávají osobnosti či skupiny, které se významně zasloužily o prosazování lidských práv. Festival se nekoná jen v hlavním městě, ale po promítání v Praze se projekce Jednoho světa přesunou do čtyřiceti českých a moravských měst.

Více informací o Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět najdete na www.jedensvet.cz

jninterier
Sponzorem zpravodajství je JN Interier – český výrobce kuchyní, vestavěných skříní a nábytku na míru. www.jninterier.cz. Využijte Váš prostor.

Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM a po internetu. Více informací najdete na www.radio1.cz, kde jsou ke stažení i mobilní aplikace.

Poslouchejte Radio 1 online