ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28694 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 přinese zpravodajství z Letní filmové školy

0 Redakce PLAY.CZ 21.7.2014

Radio 1 je oficiálním partnerem 40. ročníku Letní filmové školy, která proběhne od 25. července do 2. srpna v Uherském Hradišti. Po dobu konání této filmové přehlídky bude Radio 1 vysílat zpravodajský servis, který přinese aktuální informace o festivalových novinkách a uváděných filmech. Zpravodajství připravuje Asociace českých filmových klubů ve spolupráci s Radiem 1.

Zpravodajský servis z Letní filmové školy bude na Radiu 1 vysílán od soboty 26. července do pátku
1. srpna vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze. Zpravodajství posluchačům zprostředkuje aktuální novinky z festivalového dění, pozvánky na jednotlivé filmové sekce a informace o dalších akcích v rámci doprovodných programů.

Jubilejní 40. letní filmová škola uvítá mnoho zajímavých hostů, letos například velikána světového filmu Petera Greenawaye. Po loňské úspěšné premiéře na Letní filmové škole nebude kromě klasických programových sekcí chybět ani Studentský maraton 2014 – přehlídka zaměřená na krátkometrážní tvorbu vysokých a středních filmových škol v oblasti animované, hrané i dokumentární.

Bohatý doprovodný program představí samostatná koncertní scéna na náměstí nebo divadlo ve stanu Kabinetu múz. Právě tam se hned v sobotu 25. července od 23:00 uskuteční Radio 1 tančírna s Respektem. Představí se moderátor Radia 1 Martin Juráček aka DJ Gadjo.cz feat Yazz, DJ Billy Hopp a další hosté.

Více informací o festivalu najdete na www.lfs.cz.

respect

Partnerem je týdeník Respekt. Každé pondělí informace o kultuře, společnosti, politice, ekonomice a nových trendech.

Poslouchejte Radio 1 online