ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5635 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 představuje Midnight Sun

0 Redakce 16.11.2007

V letošním roce se Radiu 1 podařilo dostat do éteru delší dobu připravovaný pořad o severské hudbě, severských filmech, severských knihách, severských receptech, severských jazycích, prostě pořad čistě o severu Midnight Sun, který každou druhou neděli od 18 hodin uvádí Jirka Šteffl.

V Paláci Akropolis tuto neděli začíná série projektů navazující na tento pořad pod názvem Midnight Sun Session, ve které se vám představí severská kultura a tradice naživo – hudba, divadlo, film, tanec či výtvarné umění.

První Midnight Sun Session tuto neděli 18. listopadu od 18:00 hodin odstartuje česká premiéra dokumentárního filmu Heim, zachycujícího slavnou islandskou post-rockovou kapelu Sigur Rós na jejich loňském turné, po němž bude následovat od 19:30 hod. koncert norského tria Ralph Myerz & The Jack Herren Band, které rozvíjí odkaz dřevního jazzu a funku do moderního downtempa.

Záznam koncertu budete moci příští rok slyšet na Radiu 1.

Na dalších Midnight Sun Sessions se představí severské hvězdy jako například Koop nebo Múm. O všech novinkách budete včas informováni prostřednictvím vysílání Radia 1, informace najdete na www.radio1.cz/midnightsun

Poslouchejte Radio 1 online