ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5217 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 předá cenu na Reflex Cannabis Cupu

0 Redakce PLAY.CZ 27.1.2009

Radio 1 se letos poprvé zúčastní soutěže Reflex Cannabis Cup, jejíž slavnostní vyhlášení proběhne ve čtvrtek 29. ledna v pražském klubu Roxy. Během večera bude zástupcem Radia 1 předána “Cena Jaroslava Bednáře od Radia 1 za nepochopený vztah k rostlinkám”, kterou bude puk. Radio 1 cenou reaguje na výroky Jaroslava Bednáře na adresu Radia 1, které zazněly v deníku Sport 8.1.2009.

Ojedinělý projekt fotografické soutěže Reflex Cannabis Cup se koná již pátým rokem. Cílem soutěže je představit veřejnosti nejlepší snímky rostlin konopí. Do letošního ročníku se přihlásilo cca 800 fotografií s konopnou tématikou (kompletní galerii najdete na www.cannabiscup.cz). Nejzajímavější letošní snímky vybrané odbornou porotou se představí veřejnosti na finálovém večeru soutěže ve čtvrtek 29. ledna v klubu Roxy.

Večer bude moderovat Juan společně s hlavním patronem soutěže Jiřím X. Doležalem. Finále nabídne také bohatý doprovodný program. O hudební část se postará britský DJ Asad Rizvi a domácí DJové Tráva, Jan 2, Petr Braun, Petr K a DJ Manio za doprovodu živého perkusionisty Drum-ID.

Vstup na akci je zdarma.

Více info o Reflex Cannabis Cup najdete na www.cannabiscup.cz.

Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM nebo po internetu na www.radio1.cz