ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8511 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

RADIO 1 OSLAVÍ NAROZENINY SE SUPPORT LESBIENS

0 Redakce 1.12.2004

Ve středu 8. prosince oslaví Radio 1 své 14. pirátské narozeniny se skupinou Support Lesbiens. Koncert Support Lesbiens v Divadle Archa bude zároveň jediným pražským vystoupením skupiny v rámci podzimního Midlife Tour. Jako předkapela se na akci představí Southpaw. Poslouchejte rádio zde.{mosimage}

Letos na podzim bude pražské Radio 1 slavit své 14. “pirátské” narozeniny. Pirátské proto, že uplyne 14 let od chvíle, kdy během výstavy Totalitní zóna v podzemí bývalého Stalinova pomníku v Praze na Letné začalo vysílat pirátské Radio Stalin. O pár měsíců později – na jaře 1991 – pak oficiálně vzniklo Radio 1.


Ke svým undergroundovým počátkům se v Arše symbolicky vrátí i skupina Support Lesbiens, která tímto koncertem připomene svou „grunge“ podobu. Support Lesbiens na začátku listopadu vydali nové album Midlife, které obsahuje třináct skladeb. Produkce desky se zhostila samotná skupina společně s koproducentem Ivo Hegerem. Zároveň s vydáním alba vyrazili Support Lesbiens na podzimní Midlife Tour, při kterém postupně projedou patnáct měst po celé České republice. Koncert v Arše je jediným podzimním pražským vystoupením Support Lesbiens.


Support Lesbiens vystoupí v Arše v této sestavě: 


Kryštof Michal – zpěv
Hynek Toman – kytara
René Rypar – kytara
Honza Daliba – basskytara
Tomáš Novák – bicí


Jako předkapela se na 14. pirátských narozeninách Radia 1 představí skupina Southpaw, která letos vydala nové album Boys Make Noise.


Lístky na koncert je možné koupit v pokladně Divadla Archa nebo v síti Ticketpro.


Středa 8. prosince 20:00 Divadlo Archa


14. pirátské narozeniny Radia 1
SUPPORT LESBIENS


support: Southpaw

Jediný podzimní pražský koncert Support Lesbiens v rámci oslavy 14. “pirátských” narozenin Radia 1 – 91,9 FM