ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8880 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 na letošním MFF Karlovy Vary

0 Redakce PLAY.CZ 2.7.2009

Radio 1 se letos stalo oficiálním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který proběhne od 3. do 11. července 2009.

Po celou dobu festivalu bude Radio 1 vysílat zpravodajství nazvané Karlovarské bublinky. Aktuální zpravodajský servis bude připravován mimo jiné ve spolupráci s redakcí oficiálního Festivalového deníku.

Karlovarské bublinky budou přinášet aktuální novinky z festivalového dění, krátké rozhovory s hosty festivalu, pozvánky na jednotlivé filmové sekce a informace o dalších akcích v rámci doprovodných programů MFF Karlovy Vary.

Zpravodajský servis Karlovarské bublinky bude Radio 1 vysílat každý den po dobu festivalu, tedy od 3. do 11. července, ve všední dny v 10:00 a 16:00, o víkendu v 11:00 a 16:00. Karlovarské bublinky budou mít i svou vlastní webovou stránku – www.radio1.cz/bublinky. Jednotlivé díly Bublinek zde budou pro zájemce volně ke stažení.

Bublinky se budou natáčet přímo v hotelu Thermal v Radio 1 YouTube Lounge, který bude k dispozici účastníkům festivalu. Tato oddechová zóna s přístupem k internetu v 1. patře hotelu Thermal bude otevřená každý den od 9.00 do 22.30. Můžete si zde napsat e-mail, zhlédnout ukázky z festivalových filmů na www.youtube.cz/kviff, zahrát si na konzolích Xbox nebo si odpočinout v pohodlných fatboyích za poslechu chilloutové hudby Radia 1.

Radio 1 se bude také prezentovat v rámci Aeroportu – multifunkčního klubu, který je zároveň galerií, kavárnou i barem. V provozu bude po celou dobu festivalu přímo na kolonádě v Karlových Varech. V sobotu 4. července zde pod názvem „Radio One“ proběhne noc věnovaná Radiu 1, na které vystoupí DJové Radia 1 – od 18:00 Tea Jay Ivo, od 22:00 pak Josef Sedloň a David Štěrbáček doprovázení VJs Trippl Krippl.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary letos oslaví 44. výročí. Mezi jeho hvězdnými hosty se objeví například slavná francouzská filmová a divadelní herečka Isabelle Huppertová nebo filmový a divadelní herec, režisér a producent Antonio Banderas. Více informací o festivalu najdete na www.kviff.com.


Partnerem Karlovarských bublinek je CINEMAX – Televizní kanál pro opravdové milovníky filmu.

Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM nebo po internetu na www.radio1.cz

Poslouchejte Radio 1 online