ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14907 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 chystá od dubna programové změny

0 Redakce PLAY.CZ 31.3.2010

Radio 1 se od začátku dubna 2010 rozhodlo vyslyšet četné prosby svých posluchačů a vychází jím vstříc úpravami programového schématu. Nově tedy budou ve vysílání Radia 1 akcentována taková témata, která současné posluchače dokážou zaujmout.

Jednou z nejdůležitějších změn je zavedení ekonomického servisu Barva peněz s Alešem Vojířem (zástupcem šéfredaktorky týdeníku Ekonom) a sportovního okénka Rozcvička s Jaromírem Bosákem (sportovním komentátorem České televize). Přichystána je také právní poradna Petra Ostrouchova (advokáta a majitele vydavatelství Animal Music) Ošemetné paragrafy a pořad věnovaný zdraví a dotazům posluchačů Lékař léčí, hudba uzdravuje, který připravuje MUDr. Jiří Urban (internista Thomayerovy nemocnice). Seriál o výživě a vaření Andělská kuchyně připravuje pro Radio 1 Hana Michopulu (nezávislá publicistka).

K dalším změnám patří například výměna noční Seance Josefa Sedloně za pořad Noc s věštcem. Pořad o designu Disegno se pro změnu více zaměří na bydlení našich posluchačů a jeho součástí se stane i poradna, jak si zařídit hypotéku.

Podobným „faceliftem“ projde během roku 2010 většina pořadů Radia 1. Věříme, že naše posluchače chystané změny příjemně překvapí a že si nové pořady oblíbí.

Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM nebo po internetu na www.radio1.cz.

Poslouchejte Radio 1 online