ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4689 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z Fresh Film Festu

0 Redakce PLAY.CZ 27.8.2013

Radio 1 bude v rámci 10. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Fresh Film Fest vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu od 28. srpna do 1. září, vždy v 11:00 v 16:00.

Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na Fresh Film Festu, pozvánky na filmy a doprovodné akce a rozhovory s protagonisty festivalu.

10. ročník Mezinárodního filmového festivalu Fresh Film Fest, který se zaměřuje především na debutovou a studentskou tvorbu, proběhne od 28. srpna do 1. září 2013 v Praze. V pěti dnech festival představí širokou přehlídku současné debutové a školní filmové produkce a také řadu profesionálních produktů a vzdělávacích programů. V průběhu festivalu se představí na 150 filmů z celého světa, na 50 z nich v oficiálních soutěžních festivalových sekcích. Soutěže celovečerních debutů a studentských filmů doplňují zvláštní uvedení, pocty a retrospektivy a řada distribučních premiér a jedinečných uvedení snímků renomovaných autorů. Projekce Fresh Film Festu proběhnou v kině Světozor, Kino 35 – Francouzský institut, FAMU, Studio Béla – Maďarský institut, kino Ponrepo a také pod širým nebem v Riegrových sadech, kde bude volný vstup.

Více informací o Fresh Film Festu najdete na www.freshfilmfest.net nebo na www.radio1.cz.

sleepcentrum

Partnerem zpravodajství je Sleepcentrum. Váš prodejce postelí a matrací. www.sleepcentrum.cz

Poslouchejte Radio 1 online