ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6274 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z festivalu Tanec Praha

0 Redakce PLAY.CZ 23.5.2016

Radio 1 bude v rámci letošního Mezinárodního festivalu současného tance a pohybového divadla Tanec Praha vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu každé pondělí, vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze.

Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na představení a doprovodné akce a rozhovory s protagonisty festivalu. Zpravodajství budeme vysílat vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze, a to každé pondělí v průběhu konání festivalu – tedy 23.5., 30.5., 6.6., 13.6. a 20.6.2016.

28. ročník festivalu Mezinárodního festivalu současného tance a pohybového divadla Tanec Praha se uskuteční v patnácti městech České republiky. V Praze proběhne od 23. 5. do 23. 6. 2016. Jako hlavní hvězda letošního ročníku vystoupí 22. a 23. 6. v Hudebním divadle Karlín španělský choreograf, tanečník a průkopník stylu „flamenco contemporary“ Israel Galván. I letos se můžete těšit na doprovodné akce hlavního programu – workshopy pro tanečníky, performery a choreografy, ale i pro širokou veřejnost, dále tančírny, filmové projekce, přednášky, diskuze či site-specific projekty a projekty realizované ve veřejném prostoru pod názvem VEN.ku TANCI.

Více informací o festivalu Tanec Praha najdete na www.tanecpraha.cz.

Heller
Sponzorem zpravodajství z festivalu Tanec Praha je Heller Dance Fashion. Móda stvořená pro tanec. www.hellerdance.cz

Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM a po internetu. Více informací najdete na www.radio1.cz, kde jsou ke stažení i mobilní aplikace.

Poslouchejte Radio 1 online