ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29591 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z festivalu krátkých filmů Praha

0 Redakce PLAY.CZ 14.1.2013

Radio 1 bude v rámci 8. ročníku Festivalu krátkých filmů Praha vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu od 17. do 20. ledna, vždy v 11:00 v 16:00.

Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na filmy a doprovodné akce festivalu. Zpravodajství budeme vysílat vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze.

Festival krátkých filmů Praha, pořádaný organizátory Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, proběhne od 17. do 20. ledna 2013 v pražském kině Světozor. Festival zaměřený převážně na krátkometrážní hranou tvorbu, představí v mezinárodní soutěži hrané filmy se stopáží do 30 minut vytvořené v uplynulých dvou letech a široký nesoutěžní program mapující dění na poli aktuální světové krátkometrážní kinematografie.

Festival v letošním roce nabídne divákům například průřez skandinávským krátkým filmem v sekci Mental Nord nebo výběr těch nejzajímavějších německých filmů prezentovaných v rámci desetileté existence labelu Shorts Attack! agentury interfilm Berlin. Návštěvníci festivalu se mohou těšit také na již tradiční sekci Labo, která prezentuje filmy vzniklé za pomoci nových technologií či netradičních postupů, přehledovou sekci oceněných filmů Panorama nebo hororově laděný noční program Brutal Relax.

Více informací o Festivalu krátkých filmů najdete na www.pragueshorts.com nebo na www.radio1.cz.

Partnerem zpravodajství z Festivalu krátkých filmů Praha je Centrum FotoŠkoda, váš specialista na fotografickou techniku a fotografické služby. www.fotoskoda.cz

Poslouchejte Radio 1 online