ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28453 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z Festivalu krátkých filmů Praha

0 Redakce PLAY.CZ 18.1.2014

Radio 1 bude v rámci 9. ročníku Festivalu krátkých filmů Praha vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu od 16. do 19. ledna, vždy v 11:00 v 16:00.

Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na filmy a doprovodné akce festivalu. Zpravodajství budeme vysílat vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze.

Festival krátkých filmů Praha, pořádaný organizátory Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, proběhne od 16. do 19. ledna 2014 v pražském kině Světozor. Festival zaměřený převážně na krátkometrážní hranou tvorbu, představí v mezinárodní soutěži hrané filmy se stopáží do 30 minut vytvořené v uplynulých dvou letech a široký nesoutěžní program mapující dění na poli aktuální světové krátkometrážní kinematografie.

V mezinárodní soutěži se letos o hlavní cenu s finanční odměnou dva tisíce eur a dvě zvláštní uznání poroty utká osmnáct filmů. Pestrou soutěžní mozaiku, vybranou z více než tisícovky filmů z 35 zemí, letos tvoří příběhy z Austrálie, České republiky, Číny, Dánska, Francie, Islandu, Kanady, Nepálu, Německa, Rumunska, Spojených států, Španělska, Švédska a Velké Británie. Návštěvníci festivalu se mohou těšit také na již tradiční sekci Labo, která prezentuje filmy vzniklé za pomoci nových technologií či netradičních postupů, přehledovou sekci oceněných filmů Panorama nebo hororově laděný noční program Brutal Relax.

Více informací o Festivalu krátkých filmů najdete na www.pragueshorts.com nebo na www.radio1.cz.

Dr.Hauschka

Partnerem zpravodajství z Festivalu krátkých filmů Praha je Dr. Hauschka – nekonvenční kosmetika, která dodá vaší pleti svobodu. www.yinyang.cz

Poslouchejte Radio 1 online