ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 31468 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z festivalu Anifilm

0 Redakce PLAY.CZ 5.5.2015

Radio 1 bude v rámci letošního ročníku Mezinárodního festivalu animovaných filmů Anifilm vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu od 6. do 10. května, vždy v 11:00 a 16:00.

Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na filmy a doprovodné akce a další zajímavosti. Zpravodajství budeme vysílat vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze.

Mezinárodní festival animovaných filmů ANIFILM, který bude jihočeská Třeboň hostit ve dnech 5. – 10. května, i letos představí to nejlepší z domácí i zahraniční animované tvorby. Jako vždy nejaktuálnější trendy uvidí diváci ve filmech z mezinárodních soutěží, které se letos vedle soutěží celovečerních, krátkých a studentských filmů rozrostly i o mezinárodní soutěž videoklipů a nenarativní, experimentální a hraniční animace. A určitě je na co se těšit – většina soutěžních filmů bude uvedena v české premiéře a v tvůrčích týmech mnohých z nich můžeme zaznamenat i populární a známá jména. Nesoutěžní část festivalu přináší retrospektivy významných osobností, kurátorské výběry, prezentace a přehlídky současné filmové a televizní tvorby pro dospělé i dětské diváky.

Více informací o festivalu Anifilm najdete na www.anifilm.cz.
Piatnik

Zpravodajství Vám přináší Piatnik, široká nabídka her, karet a puzzlí. Hledejte žlutý trojúhelník. www.eshop-piatnik.cz

Poslouchejte Radio 1 online