ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9571 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z Festivalu krátkých filmů Praha

0 Redakce PLAY.CZ 17.1.2017

Radio 1 bude v rámci 12. ročníku Festivalu krátkých filmů Praha vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu od 19. do 22. ledna, vždy v 11 a 16 hodin.

Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na filmy a doprovodné akce festivalu. Zpravodajství budeme vysílat vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze.

Dvanáctý ročník Festivalu krátkých filmů Praha, jenž organizuje Film Servis Festival Karlovy Vary, stojící i za MFF Karlovy Vary, představí krátkometrážní skvosty z celého světa, a to od 18. do 22. ledna 2017 v kině Světozor a nově i ve vršovickém kině Pilotů.

V programu diváci najdou filmy natočené na motivy povídek jednoho z nejpopulárnějších současných autorů fantasy Neila Gaimana, snímky oceněné britskou filmovou akademií, to nejlepší z Balkánu, experimentální filmy a především pestrou mezinárodní soutěž. Ani letos nebude chybět oblíbená Brutal Relax Show extrémních titulů moderovaná herečkou Simonou Babčákovou, přehlídka české aktuální krátkometrážní tvroby či LABO –  program snímků vzniklých využitím nových technologií a neobvyklých postupů. Festival nezapomíná ani na nejmenší diváky a jejich rodiče. Na program Pragueshorts dětem se mohou děti od 5 do 8 let a jejich rodiče těšit v sobotu 21. ledna od 15:00 v Bio Oko a o den později, 22. ledna od 15:00, v kině Aero.

Více informací o Festivalu krátkých filmů najdete na www.pragueshorts.com nebo na www.radio1.cz.

Partnerem zpravodajství je Wostok, výrobce německých bio limonád, na kterých si ulítneš i v kině! biowostok.cz

Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM a nově na 97,5 FM, dále také po internetu. Více informací najdete na www.radio1.cz, kde jsou ke stažení i mobilní aplikace.

Poslouchejte Radio 1 online