ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28453 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z festivalu Anifilm

0 Redakce PLAY.CZ 6.5.2014

Radio 1 bude v rámci letošního ročníku Mezinárodního festivalu animovaných filmů Anifilm vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu od 6. do 10. května, vždy v 11:00 v 16:00.

Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na filmy a doprovodné akce a rozhovory s protagonisty festivalu. Zpravodajství budeme vysílat vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze.

Mezinárodní festival animovaných filmů Anifilm, který se letos uskuteční v Třeboni od 6. do 11. května, představí to nejlepší z domácí i zahraniční animované tvorby. Nejaktuálnější trendy uvidí diváci ve filmech z mezinárodních soutěží, které se letos vedle soutěží celovečerních a krátkých filmů rozrostly i o mezinárodní soutěž filmů studentských. Nesoutěžní část festivalu přinese retrospektivy významných osobností, kurátorské výběry, prezentace a přehlídky současné filmové a televizní tvorby pro dospělé i dětské diváky. Festival diváky seznámí s totální animací, tvorbou Zdeňka Smetany, který obdrží cenu za celoživotní dílo, s oblíbenými filmy Sylvaina Chometa, svou tvorbu osobně uvede nejen legendární animátorka Caroline Leaf, ale například i Maria Procházková nebo Galina Miklínová. Ulice Třeboně ožijí projekcemi na náměstí a program Animace ve veřejném prostoru vdechne život i dalším místům.

Více informací o festivalu Anifilm najdete na www.anifilm.cz.

CPP_4c

Partnerem zpravodajství je pojištění odpovědnosti podnikatelů od České podnikatelské pojišťovny: Vyřešit nečekanou nehodu ve Vašem podnikání je naše umění. www.cpp.cz.

Poslouchejte Radio 1 online