ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18075 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Radio 1 bude vysílat zpravodajství z festivalu Anifilm

0 Redakce PLAY.CZ 3.5.2017

Radio 1 bude v rámci letošního ročníku Mezinárodního festivalu animovaných filmů Anifilm vysílat zpravodajský servis o festivalových novinkách a uváděných filmech. Pořad se bude na Radiu 1 vysílat v průběhu konání festivalu od 2. do 7. května, vždy v 11:00 a 16:00.

Zpravodajský servis přinese aktuální informace z dění na festivalu, pozvánky na filmy a doprovodné akce a další zajímavosti. Zpravodajství budeme vysílat vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze.

Letošní Mezinárodní festival animovaných filmů ANIFILM proběhne v jihočeské Třeboni od 2. do 7. května a pro své návštěvníky a hosty připravil opět to nejlepší z české a světové animace. Tradiční součástí jsou mezinárodní soutěže v šesti kategoriích, které letos nově rozšíří mezinárodní soutěž nezávislých počítačových her. Doprovodný filmový program se pak zaměří na neobvyklé techniky a materiály v animaci, na tvorbu z Itálie a Jižní Koreje a složí poctu výtvarníkovi Jiřímu Šalamounovi. Opět se představí filmy nominované na evropskou cenu  Cartoon  d ́Or 2016, dětem je určen tradiční

program  Animo včetně nejnovějších večerníčků. A hledači hlubších souvislostí animované  tvorby pak  v programu najdou odborné i zábavné workshopy, animační dílny, herny, semináře, výstavy,  prezentace i lehce  obskurní půlnoční projekce a nakonec budou moci vstoupit i do vlastní virtuální reality.

Více informací o festivalu Anifilm najdete na www.anifilm.cz.

Zpravodajství vám přináší Piatnik, široká nabídka her, karet a puzzlí. Měníme logo, ale kvalita a tradice zůstává. www.eshop-piatnik.cz

Radio 1 je možné poslouchat na frekvenci 91,9 FM (Praha) a nově na 97,5 FM (Plzeň), dále také po internetu. Více informací najdete na www.radio1.cz, kde jsou ke stažení i mobilní aplikace.

Poslouchejte Radio 1 online