ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26802 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rádia na Play.cz: Co můžete v létě vyhrát?

0 Redakce 13.7.2012

Posloucháte rádia a rádi byste něco vyhráli? V tomto článku vám představíme několik soutěží na rádiích v nabídce PLAY.CZ. Třeba budete mít štěstí právě vy. Hraje se o zájezdy, iPhony, ale také o nové auto!

Soutěž o novou Škodu Citigo si přichystalo rádio Bonton. Během celého léta se tým Bontonu v rámci své roadshow vypravuje do měst středních Čech a na vybraná místa v Praze. Tady rozdává speciální dárkové hrnečky s unikátním kódem, který slouží jako los do soutěže o hlavní výhru. Hrnečky lze získat i v dalších soutěžích ve vysílání. Majitele nového vozu rádio vyhlásí na konci prázdnin.

Na Country Radiu si na své přijdou všichni nadšení fotografové. Po celé léto mohou posílat do soutěže fotografie na téma úsměv, smích a radost. Na webu stanice se z nich průběžně rozrůstá fotogalerie. Na konci srpna budou vybrány vítězné fotky a jejich autoři získají značkové fotoaparáty.

Na Evropě 2 se v létě hraje mimo jiné o mobilní telefony iPhone nové generace a vstupenky na hudební festivaly. Získat je mohou posluchači středeční show Rebélie.

Dance radio tento týden posluchačům nabízí exkluzivní možnost dostat se na pražské vystoupení světoznámého DJ Tiesta, který zahraje 20. července v klubu SaSaZu. Vstupenky nelze zakoupit. Výhra je jedinou možností, jak se na akci dostat. Kromě dvaceti vstupenek rádio nabízí i další ceny pro milovníky hudby a fanoušky Tiesta.

Na internetovém SeeJay radiu se soutěží každý podvečer po 17. hodině o volné vstupenky na festival Cinda Open Air, který proběhne 14.7. na Císařské louce v Praze.

Hitrádio Vysočina letos v létě uvádí tradiční Veselice – každou prázdninovou neděli vyráží s vychlazeným pivem, grilovaným masem, kapelami, atrakcemi, hosteskami a moderátory za svými posluchači. Kde se má veselice uskutečnit záleží na nich – svou vesnici, obec nebo městskou část totiž musí přihlásit do hry a uvést originální důvod, proč by mělo rádio přijet právě k nim.

K létu už tradičně patří soutěže o nejrůznější dovolené u moře. Jednu takovou si pro posluchače připravilo rádio Jizera. Za odhalenou správnou kombinací tří hitů za sebou rádio rozdá týdenní zájezd do Chorvatska.

Rádia Kiss si nachystala jedinečnou akci s názvem Kiss žabky. Posluchači, kteří si zakoupí plážové žabky ze speciální letní kolekce, mohou začít využívat řady výhod, slev a volných vstupů od partnerů akce.

A brněnské rádio Krokodýl v těchto dnech spouští letní hru o nový skútr.