ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6460 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Rabies na StreetCulture Session

0 Redakce PLAY.CZ 1.10.2012

Akustický punk večírek na StreetCulture! Pro všechny punks povinnost! V komorním prostředí za dobrovolné vstupné a živě na StreetCulture rádiu.
30. 10. 2012 (úterý) 20:00; StreetBar, Štítného 30, Praha 3; živě na StreetCulture radio

Ještě před deseti lety by nikdo nečekal a ani nedoufal, že může mít česká kapela jiný nečeský zvuk. Ale je rok 2012 a StreetCulture může v rámci svých akustických sessions přivítat punkovou kapelu Rabies, která má svým projevem rozhodně blíž ke Kalifornii než k rodné Vysočině. Punks milují akustické večírky!

Rabies
Banda hudebně nevyřáděných hotentotů z rodné Vysočiny, na kterou jsou nesmírně hrdi, brázdí v momentální sestavě rodnou vísku již druhým rokem. Kapela byla na první zkoušce sice už v roce 2009, ale pravé Rabiátí jádro se vykristalizovalo teprve na začátku roku 2010, kdy se kluci tehdy v 6tičlené sestavě domluvili, že budou nadále pokračovat pouze ve třech – s bubeníkem Pezzou! Kapela hodně poslouchá californské punkrockové kapely 90. let, jenž na nich zanechaly určité stopy, které se muzikou snaží doposud vyléčit. Po ročním zkoušení se tedy banda vydala natočit první demo. Po doporučení Máši z Mad Pigs, zavítali do SONIDOS studia Zdeňka Vondráčka (sonidos.cz). S nesmírnou spokojeností vydávají a křtí v Bystřici nad Pernštejnem v areálu Pod horou svoje demo, za účasti spřátelených kapel Bombs from Heaven a Done and Gone. Dá se skoro říci, že posledním úderem trsátka do struny a posledním polechtáním blány na křtu cd, se kapela vrrrrhla do zkušebny poskládat a nacvičit matroš na plnohodnotnou libovou placku!

Pozvánka na Facebooku: www.facebook.com/events/275937845851623/
Rabies na Bandzone.cz: www.bandzone.cz/rabies
Rozhovor s Rabies na Kids And Heroes: Rabies – čerstvý punkrockový vítr z Vysočiny
www.kidsandheroes.com/rozhovory/rabies-cerstvy-punkrockovy-vitr-z-vysociny-192/

Internetové rádio StreetCulture
Jsme žižkovské internetové rádio, které se chce neustále měnit a růst. V našem vysílání není konzervativní řád, hodinky si podle nás nenařídíš. Ale samozřejmě nabízíme pár skob ve stěně, kterých se můžeš chytit. Třeba d.i.y., na jehož základě celé StreetCulture vznikalo a i nadále by mělo stát za veškerými aktivitami StreetCulture.
Webové stránky: www.streetculture.cz
StreetCulture Session: www.streetculture.cz/session

Poslouchejte StreetCulture online