ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8399 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pustý ostrov rádia RockZone 105,9

0 Redakce PLAY.CZ 7.3.2013

Pražské rádio RockZone 105,9 spouští 11. března nový pořad s názvem Pustý ostrov. Programový prvek, který nemá v českých rádiích obdoby, je úzce propojen s webem www.pustyostrov.cz. Na stránkách patřících rádiu si mohou posluchači namíchat hodinu svých nejoblíbenějších rockových skladeb a poslat je šéfovi hudebního programu. Denně pak mezi 17 a 18 hod. hraje stanice podle playlistu jednoho z nich.

„Pustý ostrov je dalším prvkem programu RockZone 105,9, jako moderní kontaktní rozhlasové stanice, která pomáhá vytvářet komunitu posluchačů, jejichž společným jmenovatelem je specifický vkus a životní postoj. V průběhu let se stáváme rádiem, které si z větší a větší části vytvářejí posluchači sami. Podstatou Pustého ostrova je notoricky známá anketní otázka, jaké své nejoblíbenější písničky byste si sebou vzali na pustý ostrov?“ Novináři se na ni obvykle ptají  V.I.P. osobností, my se na to naopak ptáme našeho publika.“, dodává k novému projektu Josef Vlček z  RockZone 105,9.

Kromě Pustého ostrova má RockZone 105,9 ve svém programu další prvky, na kterých se podílejí sami posluchači. A nejsou to jen obvyklé Písně na přání. Staniční hitparádu Andělská 20 / každý čtvrtek od 17hod./ uvádí Pavel Anděl vždy společně s jedním z posluchačů. A Česká desítka Magdaleny Wronkové /každou středu od 21hod./ zase představuje na základě hlasování publika nové české talentované kapely a jejich původní tvorbu.

Poslouchejte radio RockZone 105,9 online