ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11051 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

První rádio, které ví, po čem ženy touží

0 14.9.2006

Rádio Kiss 98 nabízí ve svém programu spoustu novinek! Od pondělí 4. září se do vysílání například vrátilo Dilema dne. V oblíbeném pořadu se svěřují posluchačky se svými problémy a řeší je spolu s moderátory a odborníky.

Každý posluchač může své Dilema dne svěřit na telefonním čísle 27 27 330 20.

V nové ranní show figuruje dvojice oblíbených moderátorů David Krédl a Šárka Kubelková -tvář známá z televize Nova z pořadů Věštírna či Snídaně s Novou. Každé všední ráno se od Šárky a Davida dozvíte se, co se právě děje v Praze, jaké bude počasí, kolik je hodin a spoustu dalších praktických tipů, díky kterým budete vstávat s chutí.

Ve vysílání rádia Kiss 98 také stále září Martin Zounar – každý všední den od 9 do 12 hodin řeší společně s posluchačkami Dilema dne, povídá si s hvězdami z televizní obrazovky v pořadu Prima návštěva a kromě toho prozrazuje drby z natáčení nebo co nového se bude dít v Rodinných poutech.
Zkušený moderátor Honza Musil, který dlouhá léta vedl úspěšné pořady Áčko, Snídaně s Novou či Kolotoč na TV Nova nebo pořady Sauna a Miláčci v TV Prima teď na Kiss 98 dostal přezdívku přítel na telefonu! Každý den od 12 a 16 hodin spolu s posluchačkami a odborníky hledá řešení Dilema dne, brouzdá světem módy, zdraví, celebrit a vůbec životem.

Holky v akci je nový opravdu akční pořad pro všechny ženy, které nevědí, co s načatým večerem. Od moderátorky Marthy Häckl se dozví na co zajít do divadla, co dávají v kině, kam se vypravit se svými dětmi, kterou výstavu stojí za to vidět, jakou si přečíst novou knížku nebo kam zajít s kamarádkou na čaj či s přítelem na večeři. Holky v akci jsou na Kiss 98 denně od 16 do 17 hodin.

Hádejte, kdo na Kiss 98 přichází každý všední den před večeří? Napovíme vám, že je Bez kravaty bos. Cudný duševní striptýz populárního moderátora Marcel Šůchy je tu pro vás každý všední večer od 17 do 19 hodin.