ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7317 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

První novinky festivalu TRNKOBRANÍ

0 Redakce 1.4.2008

První letošní novinky festivalu TRNKOBRANÍ, který se uskuteční ve dnech 15. až 17. srpna 2008 v areálu likérky RUDOLF JELÍNEK ve Vizovicích.


Dámy a pánové – je čas na čtyřicáté první TRNKOBRANÍ!

Festivalová pauza skončila a náš organizační trnkoteam stojí na značkách připraven splnit vám ty nejodvážnější festivalové sny.
Letos vás čeká ta největší porce muziky a festivalové zábavy v historii Trnkobraní. Na náš-váš festival se letos sletí rekordní počet hvězd, které vás budou bavit celé tři festivalové dny – a to nonstop.

Program letošního ročníku Trnka je z velké části hotov, i když na některá významná jména jestě čekáme. Vše potřebné vám budeme odtajňovat hezky postupně, abyste byli patřičně naladěni a předpřipraveni.
Některé věci vám však rádi řekneme již dnes:

Za prvé: Trnkobraní se uskuteční ve dnech 15. – 17. srpna 2008 (na tento víkend si nic jiného neplánujte)
Za druhé: místem konání je – jak jinak – areál likérky RUDOLF JELÍNEK ve Vizovicích

Za třetí: 1. dubna ZAHAJUJEME INTERNETOVÝ PŘEDPRODEJ PERMANENTEK ZA MIMOŘÁDNĚ VÝHODNOU CENU, která platí pouze V MĚSÍCI DUBNU!

Na našich nových internetových stránkách vás budeme pravidelně informovat o všem, co se kolem Trnkobraní děje, zprostředkujeme vám osobní setkání s hlavními hvězdami pomocí exkluzivních rozhovorů a on-line chatů, budeme soutěžit o ceny a bavit se.

Dámy a pánové – holky a kluci – 3…2…1…start! Sezóna Trnkobraní začíná!

Permanentky za nejvýhodnější cenu jen v dubnu!!!

Pouze v měsíci dubnu a jen v našem e-shopu je možno získat výhodné stupenky na celý třídenní program letošního 41. ročníku Trnkobraní.
Permanentku za nejvýhodnější cenu 420,- korun jsou k dispozici v našem elektronickém TRNKOSHOPu.
Po objednání permanentky zasíláme obratem dobírkou. Službu zajišťujeme i pro zájemce ze Slovenska!
Výhodné permanentky je možno objednávat na www.trnkobrani.cz/trnkoshop/permanentka-za-kc-420-pouze-do-30-dubna–32.html.

THE HOGS – irský nářez na Trnkobraní!!!

Nekontrolovatelnou smršť pravé irské hospodské muziky způsobí vystoupení známé (irské) skupiny THE HOGS. Po loňském úspěchu „grónských velrybářů – norských The Greenland Whalefishers to bude další zahraniční hudebně taneční lahůdka!
Kdo jsou The Hogs?

The Hogs je jméno irské skupiny, která vystupovala po celém světě a která v loňském roce poprvé hostovala ve střední Evropě. Během vystoupení v Česku se The Hogs seznámili s českým písničkářem a harmonikářem Vaškem Koubkem, který jako host s The Hogs na Trnkobraní vystoupí.
The Hogs patří i v samotném Irsku k nejžádanějším ansámblům, zabývající se irskou lidovou hudbou. The Hogs nejsou žádná napodobenina, ale irský folklor sám o sobě.
Vůdčí osobnost The Hogs Michael Casey je autorem několika skladeb z repertoáru legendárního Shane MacGowana (Pogues).
Václav Koubek je zase ojedinělý český hudební samorost. Tanec, kytary, banjo, akordeon, basa, bubny a neutuchající irská energie valící se z podia se spojí s pábitelským projevem Václava Koubka – a jednoduše řečeno: ČEKÁ NÁS POŘÁDNÝ NÁŘEZ!!!

Více na www.trnkobrani.cz.