ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10632 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Programové novinky na Frekvenci 1

0 Redakce 6.9.2007

Rádio Frekvence 1 ode dneška vysílá s řadou změn. Už od rána přináší vše, co se vám hodí: to „nejlepší počasí“, nejaktuálnější zprávy ze všech krajů i dopravní zpravodajství. Frekvence 1 má své reportéry všude a naslouchá i posluchačům, kteří mohou komentovat dění, dopravní situaci nebo vysílání rádia prostřednictvím SMS nebo non-stop telefonní linky. Oblíbené stálice Křížový výslech, Na titulní straně nebo Sexy život doplní proud těch nejlepších hitů od 60. let do dneška nejen v odpolední Hudební show a večerní Česká romantika.

V programu Frekvence 1 rozhodně nepropásněte tyto novinky:

Ráno Frekvence 1 5–9 vysílá všechno, co se vám hodí
Nejen internet dokáže přinést aktuální informace hned. Stačí naladit Ráno Frekvence 1 5-9 (o víkendu 6-10) a máte okamžitě přehled. Zpravodajský tým vybírá pouze informace, které se hodí a jsou k užitku. Kompletní servis vysíláme každou čtvrthodinu a každý posluchač může být zpravodajem. Volejte jaké je u vás počasí, nebo co se zrovna děje kolem vás na silnicích.
A nechybí ani Jan Kraus a blondýna o věcech kolem nás, ostře, jasně a bez cenzury. Nově každou hodinu, za pět minut půl nový originální díl.

Frekvence 1 platí vaše účty!
Vy posloucháte, my platíme. Stačí jen nafaxovat, poslat mailem či poštou vaše účty k nám do rádia a každý všední den v čase 8:00-9:00 a 14:00-16:00 je někomu z vás proplatíme. Pokud vám zavoláme a zeptáme se: Jaké rádio jako jediné platí vaše účty?, je třeba správně odpovědět: Frekvence1 !!!. Soutěžíme už od 27. srpna a dosud jsme uhradili například účet od zubaře za vyražený zub při hudební produkci, novou skluzavku – dárek pro děti k narozeninám, nebo pokutu za telefonování do Sexy života při řízení auta. Celá pravidla a účty výherců na www.frekvence1.cz, soutěž probíhá každý všední den non stop.

Česká romantika
Každý večer od 20 hod. může být romantický, když během něj hrají oblíbené evergreeny nebo moderní české balady. Máte pro někoho vzkaz? Stačí poslat SMS nebo zavolat, na koho myslíte, kdo vám chybí a komu chcete udělat radost. Moderátor Dan Kostka zahraje jen pro něj nebo pro ní.

Ten nej víkend
Hudební show, Česká romantika a to nejlepší z Křížových výslechů. Navíc vaše tipy na to, jak dobře strávit víkend. Ozvěte se do rádia, poraďte ostatním, ty nejlepší nápady každou hodinu odvysíláme.

Volejte Frekvenci 1 – vaše názory nás zajímají
Nejen zprávy, ale i připomínky k programu mohou posluchači volat na naši stálou službu. Všechno si poslechneme na horké lince 2570 01234.

Poslouchejte radio Frekvence 1 online