ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5962 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Přijďte si otestovat paměť do Českého rozhlasu v Českých Budějovicích

0 Redakce PLAY.CZ 17.9.2015

Jak dobrou máte paměť? Zjistíte to, pokud v pondělí 21. září navštívíte sídlo Českého rozhlasu České Budějovice v ulici U Tří lvů 1. Testování paměti pro veřejnost se koná u příležitosti Dnů paměti, které organizuje Česká alzheimerovská společnost (ČALS), aby upozornila na problematiku života lidí s demencí.

Testování paměti se bude konat v celé České republice. Do budovy Českého rozhlasu České Budějovice bude možné na vyšetření přijít v pondělí 21. září v době od 9.00 do 12.00 hodin a od 13.00 do 14.00 hodin. Po 14. hodině bude ve „Studiovém sále“ Českého rozhlasu České Budějovice probíhat seminář o trénování paměti. Objednávky bude přijímat vedoucí zdravotně sociálního úseku Domova pro seniory Máj, Mgr. Alena Douchová na telefonním čísle 388 902 340, a to každý všední den od 10.00 do 12.00 hodin. Po telefonické domluvě termínu se zájemci dostaví na recepci Českého rozhlasu České Budějovice v ulici v ulici U Tří lvů 1, kde obdrží další instrukce.

Testování paměti bude probíhat i v dalších dnech vždy v úterý a ve čtvrtek od 12 do 15 hodin v budově Domova pro seniory Máj České Budějovice. K projektu Dny paměti se dále připojili i další organizace v našem kraji. Například Alzheimercentrum Prácheň o.p.s. Loucký Mlýn ve Vodňanech, Středisko Diakonie ČCE – Blanka z Písku, Domov pro seniory Chýnov, SANCO – PB s.r.o. z Příbrami.

Poslouchejte ČRo České Budějovice online