ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27706 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Prázdninové víkendové novinky

0 Redakce 11.7.2007

Rockové léto Radia Hey je v plném proudu a do prázdninové pohody přispěje i několik změn ve víkendovém vysílání Radia Hey Ostrava a Brno. Hned dva dárky chystáme pro naše posluchače.

Radio Hey spouští největší Rockotéku ve střední Evropě
Letní pohoda je v myslích mnoha rockerů a fanoušků bigbítu spjata se vzpomínkami na ty správné letní rockotéky, na první lásky, které na nich vznikaly nebo zanikaly. Tyto vzpomínky oživíme největší rockotékou ve střední Evropě – zváni jsou všichni, kdo si naladí Radio Hey Ostrava a Brno.

Každou sobotu od 8mi večer až do půlnoci budou moderátoři Radia Hey chystat poctivou Rockotéku Radia Hey. Pohoda a oddych právě tam, kde se to posluchačům bude nejvíce zamlouvat. Ty nejlepší songy, klasika i novinky, ploužáky i hard rockové „pecky“.

Neděle ve znamení Metalové noci
Z dlouhodobých vlastních průzkumů oblíbenosti jednotlivých hudebních stylů mezi posluchači Radia Hey Ostrava a Brno vyplívá, že fanoušků různých odvětví metalu neubývá. Právě naopak. Rozhodli jsme se proto vyhovět tomuto trendu a připravili další novinku – Metalovou Noc.

Kromě tradičního pořadu Metalhey, který se vždy jednou týdně věnuje novinkám z této hudební oblasti, přidáme ještě další hudební speciál. Vždy po nedělní repríze Metalhey (premiéra čtvrtek 20:00) bude od 22ti do 24ti hodin v éteru Radia Hey znít pouze ten nejlepší metal. Radim Koziel bude vybírat to nejlepší z různých stylů i různých období.

Deska pro příští týden
I příští týden tu bude album, které si od nás budou moct posluchači odnést, pokud si s námi zahrají „Oko“. Skotská kapela Travis vydala novou desku – The boy with no name před dvěma měsíci a hned po vydání se mluvilo o velkolepém návratu těchto indie rockerů. Nahrávka je to velmi kvalitní a my ji budeme posluchačům Radia Hey Ostrava a Brno nabízet celý týden.

Další novinky a překvapení na závěr prázdnin
Chceme s našimi posluchači prožít Rockové léto se vším, co k tomu patří. Chystáme hned několik dalších zajímavostí, od srpna s českým bigbítem až po nejlépe obsazený festival na závěr prázdnin, které podpoří tu správnou letní náladu. Tyto novinky představíme během následujících dní.

Poslouchjte radio Hey online