ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15177 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Posluchačům ČRo Ostrava bude v sobotu pěkně teplo

0 16.8.2006

Letošním třetím přímým přenosem z Dřevěného městečka v Rožnově pod Radhoštěm potěší své posluchače Český rozhlas Ostrava. 19. srpna od 14.00 do 16.00 hodin přiblíží moderátorka ČRo Ostrava Kateřina Huberová, spolu sesólistou činohry NDM Jiřím Sedláčkem, sobotní program Valašského muzea v přírodě s názvem „Pozor, nehoří – hasičská sobota“.

Setkání hasičů s historickými a čestnými prapory organizuje Okresní sdružení hasičů Vsetín. To pro diváky na sobotu připravilo na náměstí v Rožnově pod Radoštěm koncert hasičské dechovky Hovězí, mši svatou v kostele Všech svatých, slavnostní průvod s položením věnců u sochy sv. Floriána patrona hasičů. Poté se průvod přesune do Dřevěného městečka Valašského muzea v přírodě. Tam divákům předvede historickou i současnou hasičskou techniku, nebo ukázky hašení ohně od historie až po současnost. Na louce pak budou soutěžit mladí hasiči.

Posluchači ČRo Ostrava se mohou od 14.00 hodin těšit na dvouhodinový přímý přenos z této akce. „K mikrofonu si pozvu dobrovolné i profesionální hasiče, také Josefa Krajču, starostu Okresního sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, nebo Radoslava Vlka, etnografa Valašského muzea v přírodě,“ prozradila moderátorka Kateřina Huberová a pokračuje „přímý přenos bude takovým speciálem pořadu Co jste hasiči, co jste dělali?, který Český rozhlas Ostrava pravidelně vysílá vždy v pátek odpoledne. V něm se věnuje reportážím a zajímavostem ze života dobrovolných hasičů.“

Dvouhodinový hasičský speciál v přímém přenosu naladí posluchači na frekvencích: Region 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Třinecko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM, nebo také na internetové adrese: www.rozhlas.cz/ostrava.

Pro další informace kontaktujte:
Daniel Martínek, marketing a PR, tel.: 596 203 144
[email protected]