ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28869 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Posluchač Evropy 2 v pátek vyhraje Chevrolet!

0 Redakce PLAY.CZ 3.10.2013

Rádio Evropa 2 připravilo pro své posluchače další atraktivní hru, tentokrát o zbrusu nový vůz Chevrolet TRAX 1.4 Turbo AWD v hodnotě půl milionu korun

O výhru v podobě nového luxusního Chevroletu se v pátečním finále utká 20 soutěžících, kteří se registrovali prostřednictvím webu rádia Evropa 2, správně odpověděli na soutěžní otázku a splnili další podmínky soutěže (viz http://i.lagardere.cz/evropa2/file/edee/souteze/herni-rad-chevrolet_final_chevy.pdf ).

„Stále se snažíme vymýšlet soutěže a hry, které posluchačům přinesou hodnotné ceny a zároveň je vybudí k aktivitě. Projekt, jako je tento, nejen pobaví všechny zúčastněné, ale zároveň obchodním partnerům ukazuje, že naše nápady a možnosti, jak zviditelnit jejich produkt, jsou takřka neomezené,“ říká Jitka Fürst, ředitelka Evropy 2.

Finální klání, na které je navázaný přímý přenos Ranní show s Leošem Marešem, Patrikem Hezuckým a Lucií Šilhánovou, se netradičně uskuteční v pražských Žlutých lázních.

Nový Trax, který se stává výhrou rádia Evropa 2, je malé SUV pro 5 cestujících. Stylový Trax je určen především pro městský provoz. Cestujícím nabídne maximální komfort a flexibilní zavazadlový prostor. Umí také propojit  smartphone se 7palcovým dotykovým displejem uvnitř vozu a postarat se tak o skvělou zábavu.

E2_Trax_600x 240cm_1ku10_nahled

www.evropa2.cz

Poslouchejte Evropu 2 online