ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16364 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Poslední výprava Expedice Yetti

0 Redakce PLAY.CZ 14.3.2012

Pátečním výjezdem do Ski areálu Mezivodí ukončí svoji pouť mezi lyžaře „Expedice Yetti“ Českého rozhlasu Ostrava. Naposledy v této sezóně tak mohou milovníci zimních sportů využít výhod expedice v podobě teplého nápoje a sladké svačinky, které dostanou na svahu zdarma, stejně jako i možnost zúčastnit se SMS soutěže o zajímavé ceny.

Expedice Yetti zamíří svým šestým výjezdem v pátek 16. března do Ski areálu Mezivodí. Areál se nachází v obci Bílá-Mezivodí v Beskydech. I když teploty posledních dní jsou nad nulou, areál se ještě může chlubit půlmetrovou pokrývkou sněhu. Slibuje každodenní úpravu sjezdovek, parkoviště zdarma, lyžařskou školu pro děti i dospělé a půjčovnu lyžařského vybavení.
„Stejně jako v předešlých expedicích je i v Mezivodí naším cílem zpříjemnit lyžařům a snowboardistům zážitek z lyžování v podobě horkého nápoje a sladké svačinky, které v našem stanu dostanou zcela zdarma. K tomu se mohou zúčastnit SMS soutěže o zimní ceny, například o poukázku na nákup lyžařské a snowboardové výzbroje, skipasy, vak na transport lyží a další. Vyhlášení soutěže proběhne přímo na místě po 15té hodině,“ přibližuje akci Daniel Martínek z marketingového oddělení Českého rozhlasu Ostrava.

Expedice Yetti má za sebou od poloviny února pět úspěšných výprav, na kterých už rozdala přes 1200 sladkých svačinek a ještě více horkých nápojů. Tento servis už využili lyžaři ve ski areálech Mosty u Jablunkova, Bílá, HEIpark Tošovice, Kouty nad Desnou a Karlov.

Bližší informace o akci lze najít na internetových stránkách Českého rozhlasu Ostrava www.ostrava.rozhlas.cz a ve vysílání na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo živě také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online