para q sirve la pastilla ivexterm where to buy ivermectin for guinea pigs when to worm with ivermectin ivermectina para que sirve en humanos como se toma can ivermectin injection be taken orally
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 31903 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Poslední únorový den uzavře dlouholetou historii rozhlasového Receptáře

0 Redakce PLAY.CZ 28.2.2014

V pátek 28. února bude odvysílán poslední díl pořadu Receptář je náš, který pro vysílání Českého rozhlasu České Budějovice připravovali Přemek Podlaha a Kateřina Kalendová.

Rozhlasová podoba oblíbeného pořadu pro zahrádkáře a kutily Receptář je náš se v Českém rozhlase České Budějovice zrodila před 13 lety. Přemek Podlaha a Kateřina Kalendová se svými spolupracovníky, odborníky z nejrůznějších oblastí, přinášeli cenné rady a nápady týkající se zahrady, dílny, kuchyně, domácnosti a zodpověděli stovky dotazů posluchačů.

Na závěr tohoto dlouhého cyklu bych rád poděkoval všem těm, kteří pořad připravovali a poděkovat také všem posluchačům, kteří ho spoluvytvářeli dotazy a podněty. Byla to, myslím, moc prospěšná spolupráce, která i vzhledem k probírané tématice doslova nesla ovoce,“ doplňuje Libor Soukup, šéfredaktor Českého rozhlasu České Budějovice.

Důvody ohlášeného konce vysílání Receptáře spadají už do závěru roku 2013, týkaly se všech zúčastněných stran a byly prozaické – trocha únavy a především chuť po změně po 675 odvysílaných dílech pořadu.

V historii pořadu se při natáčení objevovalo opravdu hodně ochotných rádců, připomenout je třeba milé pražské spolupracovníky Ing. Ludmilu Duškovou a Jana Kopřivu, kteří se nezalekli ani těch nejzapeklitějších posluchačských dotazů, a vynikajícího odborníka z Českých Budějovic RNDr. Miloslava Zachardu.

Podle Libora Soukupa budou moci posluchači Českého rozhlasu České Budějovice nadále těžit z jejich odborných znalostí: „Nepochybuji o tom, že se s nimi budeme na rozhlasových vlnách příležitostně setkávat i nadále. Končí-li vysílání jednoho pořadu, nabízí se otázka, co dál. Otvírají se zde nové možnosti a v případě Českého rozhlasu České Budějovice i nové světy. A abychom zůstali i nadále u jihočeské přírody a v jihočeských zahradách, budou to světy doslova zelené.

Další informace i mnoho praktických tipů je k dispozici na webových stránkách budejovice.rozhlas.cz a na facebook.com/cbrozhlas.

Tým pořadu Receptář je náš (zleva P. Podlaha, K. Kalendová, M. Kolář a L. Soukup)

Poslouchejte ČRo České Budějovice online

Komentáře