ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4709 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pořad Dubový High míří z Radia Wave do klubu!

0 Redakce PLAY.CZ 10.5.2010

Dubový High, dvouhodinovka plná dubu, reggae, dancehallu a dubstepu na Českém rozhlase Radiu Wave nyní prezentuje i svou klubovou verzi. První díl se uskuteční v úterý 25. května v holešovickém Crossclubu. Dub, steppery a dubstep zahraje sehraná trojice Jakub Joshua Johánek, Petr Míkovec a DJ Teamatique.

Dubový High je žánrový pořad na Radiu Wave, který vznikl počátkem roku 2006 společně se zahájením činnosti Radia Wave. Vznikl z prostého zájmu o dub, reggae, dancehall, dubstep a další spřízněné žánry. První díl byl odvysílán 18. ledna 2006 v budově Českého rozhlasu. Od té doby týden co týden vznikají další vydání stále pod dohledem jeho tvůrce, kterým je Jakub Joshua Johánek.

Více na:

www.wave.cz

http://www.wave.cz/dubovyhigh

http://www.crossclub.cz/program-detail/1196/

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz

,

www.myspace.com/radio_wave.

Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Poslouchejte Radio Wave online