ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 17626 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

PopronShow

0 Redakce 27.3.2005

Popron Show je internetový projekt hudebního vydavatelství Popron a portálu play.cz, který dává možnost všem začínajícím interpretům a kapelám, aby představili svoji tvorbu a navázali spolupráci s profesionálním týmem hudebního vydavatelství. Poskytuje prezentaci, propagaci a služby umělecké agentury všem umělcům, kteří hledají možnosti svého uplatnění v oblasti zábavy.{mosimage}

Popron Show je internetovým portálem, kde může získat svou webovou prezentaci prakticky neomezený počet talentovaných zpěváku, hudebníků, herců, bavičů a autorů, kteří usilují o zpřístupnění ukázek své umělecké práce široké veřejnosti i profesionálům z hudební branže. Popron Show informuje pravidelně více než 400 hudebních profesionálů o nově registrovaných umělcích a naopak informuje registrované umělce o novinkách v branži.


Prostřednictvím návštěvní knihy a hitparády Top 10 zde na play.cz mohou registrovaní umělci získávat názory na svou tvorbu od internetových uživatelů.


Jak získat vydání CD zdarma u hudebního vydavatelství Popron?
Zaregistrujte se v Popron Show a vytvořte si v rámci tohoto projektu svou prezentaci, která je umístěna na www.popronshow.cz a http://play.cz/cze/popronshow.asp. Na play.cz probíhá hlasování o nejoblíbenějšího interpreta či kapelu prostřednictvím webu a SMS. Chcete-li podpořit svého oblíbeného interpreta a zvýšit šanci na jeho vítězství hlasujte prostřednitvím SMS a připíšete na jeho konto 10 bodů. Vítěz tohoto hlasování, které bude probíhat až do června 2005, získá možnost vydat svůj CD singl zdarma u hudebního vydavatelství Popron.


Pokud Vás projekt Popron Show zaujal a chcete se ho zúčastnit můžete se registrovat zde.


Chcete-li se podívat na interprety Popron Show a poslechnout si jejich tvorbu pokračujte zde.