ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20539 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pomník bude odhalen na Trnkobraní!

0 Redakce 21.5.2008

Novinky festivalu TRNKOBRANÍ, který se uskuteční ve dnech 15. až 17. srpna 2008 v areálu likérky RUDOLF JELÍNEK ve Vizovicích.

Pomník Jožina z bažin bude odhalen na Trnkobraní!

Jak už bylo nedávno zveřejněno, my, pořadatelé Trnkobraní, jsme iniciovali kampaň za vytvoření a umístění pomníku slavného vizovického rodáka JOŽINA Z BAŽIN, kterého ve své písni proslavil neméně slavný hudebník, atutor, zpěvák, banjista IVAN MLÁDEK.

Chtěli jsme tímto činem zábránit tomu, aby současná ohromná popularita, kterou Jožin zažívá v Polsku, nezastínila nepopiratelný fakt, že domov tohoto legendárního strašidla je bez vší pochybnosti u nás na Valašsku a nikoliv na polských rovinách.
K naší iniciativě se přidala i známá vizovická likérka RUDOLF JELÍNEK, město Vizovice a též samotný Ivan Mládek.

Jedno je tedy již jisté: JOŽIN Z BAŽIN BUDE MÍT VE VIZOVICÍCH SVŮJ POMNÍK, KTERÝ BUDE SLAVNOSTNĚ ODHALEN V PRŮBĚHU FESTIVALU NA HLAVNÍM PÓDIU TRNKOBRANÍ V SOBOTU 16. SRPNA.
Účast na odhalení přislíbili mnozí významní hosté v čele s Ivanem Mládkem, který spolu se svým Banjo Bandem připraví pro fanoušky Trnkobraní speciální koncert!

V současné době probíhají výběrová řízení na autora pomníku a na prostor, kde bude pomník po svém odhalení natrvalo umístěn.
O dalším vývoji vás budeme aktuálně informovat.

Více na www.trnkobrani.cz/novinky/pomnik-jozina-z-bazin-bude-odhalen-na-trnkobrani-105.html

Michal Hrůza odpovídal v on-line chatu.

Známý hitmaker, hudebník, zpěvák a bývalý leader Ready Kirken Michal Hrůza si povídal s fanoušky Trnkobraní v on-line chatu na našich internetových stránkách.

Michal po rozchodu s Ready Kirken postavil novou pětičlennou Kapelu hrůzy, se kterou natočil mimořádně úspěšné album Bílá velryba.
Titulní song tohoto alba – Bílá velryba – se stal velmi rychle hitem, který zněl v českých rádiích v těch nejvyšších možných rotacích. Úspěšné byly i další písně jako třeba Jsi má baletka co tančí nebo veselá Píseň kovbojská s Lenkou Dusilovou.
Michalovy autorské schopnosti využívá také naše zpěvačka číslo 1 Aneta Langerová, pro niž napsal mj. píseň Voda živá.

Michal Hrůza bude ozdobou nedělního programu letošního Trnkobraní.

Záznam on-line rozhovoru si můžete přečíst na www.trnkobrani.cz/novinky/michal-hruza-odpovidal-v-on-line-chatu-104.html.