ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10107 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Poctivý a přímočarý rock ve studiu ČRo Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 13.12.2011

V prosincovém termínu cyklu koncertů v přímých přenosech „Radio Ostrava Live“ se představí východočeská skupina Imodium. Skupina to rozbalí v Hudebním studiu Českého rozhlasu Ostrava ve čtvrtek 15. prosince od 18.00 hodin. První hodina koncertu se bude vysílat živě.

Žádná podbízivost, žádná póza, žádné experimenty. Jen poctivý, přímočarý rock – to je broumovská kapela Imodium. Kritiky na koncerty „české Nirvany“, jak skupinu rádi titulují hudební publicisté i fanoušci, nešetří superlativy. Tahle formace umí rozehřát i největší zarputilce, a to jak v rockových klubech, tak na velkých podiích – v O2 Aréně hrála před Avril Lavigne, nedávno vystupovala v pražské hale Incheba před Simple Plan. Během svého 11tiletého života stihla skupina Imodium vydat tři studiové desky – Imodium, Stigmata a Polarity.
Skupina pravidelně boduje v hitparádách rádií i v hudebních televizních pořadech. V roce 2007 získala 3. místo v kategorii Objev roku v anketě časopisu Report. Jako jediná rocková skupina v republice pořádá pravidelně tzv. Bytové turné. Během něj navštěvuje byty svých fanoušků a zdarma jim hraje půlhodinové akustické sety svých písní.

Letos před Vánocemi se zastaví i v Hudebním studiu Českého rozhlasu Ostrava. Ostravským fanouškům nabídnou Imodium průřez tvorbou, nejvíce těžit budou přitom z poslední desky Polarity. Koncert, tradičně přístupný i veřejnosti, začíná v 18.00 hodin. První hodina koncertu se bude vysílat v přímém přenosu. Vstupenky v hodnotě 80,- Kč lze zakoupit v předprodeji a v den koncertu na recepci Českého rozhlasu Ostrava a v Ostravském informačním servisu.

Český rozhlas Ostrava naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online