ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5321 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Písničkové rozhovory nabídnou živě vystoupení skupiny Malina Brothers

0 Redakce PLAY.CZ 7.3.2016

Český rozhlas České Budějovice odvysílá v úterý 8. března živě hudební speciál pořadu Písničkové rozhovory. Udělejte si pohodlí už v 18. hodin u rozhlasových přijímačů nebo přijďte do Studiového sálu Českého rozhlasu České Budějovice v ulici U Tří lvů 1. Vzácnými hosty Pavlíny Jíšové a Adély Jonášové budou skvělí muzikanti, kteří si říkají Malina Brothers.

Hudební pořad Písničkové rozhovory se zaměřuje nejen na folk, country a příbuzné žánry. O moderátorské křeslo se dělí písničkářka Pavlína Jíšová se svou dcerou Adélou Jonášovou, představitelkou mladé písničkářské generace. Pořad je koncipován jako rozhovor matky s dcerou o písních všeho druhu a rozmanitých názorech dvou generací na hudbu jako takovou.

Čas Písničkových rozhovorům bude tentokrát věnován živému vystoupení skupiny Malina Brothers. Jak už z anglického názvu vyplývá, muzikanty dohromady pojí rodinné pouto. Bratři Malinové, tedy banjista Luboš (Druhá Tráva), kytarista Pavel (Žalman a spol.) a Josef (Cop), vystupují společně s kontrabasistou Pavlem Peroutkou (Spirituál Kvintet). Do jejich repertoáru se promítá vliv bluegrassu a irské hudby, patrné převážně v instrumentálních skladbách.

Nalaďte se s Českým rozhlasem České Budějovice a kapelou Malina Brothers na správnou hudební vlnu. V úterý 8. března v 18 hodin v přímém přenosu na 106,4 FM a webu budejovice.rozhlas.cz.

Vstup je volný. Místenky si lze získat pouze ve vysílání Českého rozhlasu České Budějovice nebo v rozhlasové recepci hodinu před začátkem v ulici U Tří lvů 1. Kapacita sálu je omezena.

Další informace i mnoho praktických tipů je k dispozici na webových stránkách budejovice.rozhlas.cz a na facebook.com/cbrozhlas.

Poslouchejte ČRo České Budějovice online

Malina Brothers - propagační foto Jiří Turek Písničkové rozhovory s Malina Brothers