ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30636 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pigyáda se nově koná na Moravě

0 Redakce PLAY.CZ 22.5.2014

Další ročník oblíbené akce pro děti, kterou pořádá dětské rádio Pigy, se tentokrát odehraje 24. května na hradě a zámku Dolní Kounice nedaleko Brna.

Pigyáda se na Moravě koná poprvé a realizační tým dětského rádia Pigy si k této své již tradiční akci vybral hrad Dolní Kounice. Již tuto sobotu 24. května se další Pigyáda odehraje v rámci téma „Z pohádky do pohádky“, které se s ohledem na místo samo nabízelo.

„Na děti a jejich rodiče bude čekat pohádková cesta hradem, kde děti budou plnit úkoly u oblíbených Pigy zvířátek. Setkat se tak můžou například s veverkou a báječnou kuchařkou Laskonkou, projít můžou peklem s netopýrkem Pierrem, nebo si zatančit s Andělem,“ říká Zdenka Chocholoušová, manažerka projektu Pigy. „Celým dnem bude provázet Sabina Laurinová, na podiu vystoupí oblíbený kouzelník Pavel Kožíšek, děti rozhýbe Hanka Kynychová, zazpívají Yellow Sister nebo David Deyl. Pigyáda bude zakončena dětským maškarním bálem,“ dodává Chocholoušová.

Organizátoři připravili dokonce variantu v případě deště, kdy se odehraje zábavní den jen na hradě.

Akce Pigyáda se bude konat 24.5 od 10 hodin v areálu hradu Dolní Kounice. Vstupenky, pro děti od tří let za 30 Kč a dospělé za 160 Kč, je možné pořídit přímo na místě.

www.pigy.cz