ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10218 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Pigy vydává knížku Laskončina kuchařka – rychlé mňamky

0 Redakce PLAY.CZ 16.11.2014

Součástí Halloweenského Pigybálu, který se konal v sobotu 1. listopadu v Malostranské besedě, byl křest nové knihy vydané značkou Pigy. Další kuchařskou knížku pro děti pokřtil spolu s Pigym známý kouzelník Pavel Kožíšek

Laskončina kuchařka – rychlé mňamky je třetí knihou, kterou vydala značka Pigy a druhou kuchařkou pro děti jejichž kulinářskou průvodkyní se stala veverka Laskonka. Recepty jsou tak báječné a jednoduché, že je děti zvládají připravovat samy nebo s lehkou pomocí svých rodičů.

První knižní publikace Laskončina kuchařka pro malé kuchtíky vyšla na jaře 2014  v nákladu pět tisíc kusů a rychle se vyprodala. Na XVI. ročníku Mezinárodního festivalu o gastronomii Znojemský hrozen 2014 získala zvláštní ocenění poroty za kuchařku pro děti.

„Druhá knížka Laskončina kuchařka – rychlé mňamky vstupuje na trh právě teď. Je opět plná jednoduchých receptů a kreslených návodů. První náklad byl navýšen na šest tisíc  kusů a my věříme, že udělá radost spoustě dětem pod stromečkem,“ říká Zdenka Chocholoušová, manažerka dětských produktů Lagardere.

www.pigy.cz

Poslouchejte Pigy.cz – Pohádky online
Poslouchejte Pigy.cz – Písničky z pohádek online
Poslouchejte Pigy.cz – Disko Trysko online