ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5929 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Petr Vladyka míří na Primu

0 Redakce PLAY.CZ 14.7.2011

Petr Vladyka opustí pozici ředitele rádia Evropa 2 a míří na Primu

Společnost Lagardère Active ČR oznamuje odchod Petra Vladyky z funkce ředitele rádia Evropa 2, ve které setrvá do konce letošního srpna.

Petr Vladyka působil jako ředitel Evropy 2 od roku 2004 a pod jeho vedením zaznamenalo rádio výrazný nárůst poslechovosti. Nyní odchází využít své zkušenosti na pozici programového ředitele televize Prima.

Petr Vladyka ke svému odchodu uvedl: „Svoje působení v čele týmu Evropy 2 si dovoluji zhodnotit jako úspěšné a s trochou nadsázky bych ho přirovnal k vítězství ve fotbalové lize mistrů. To se ještě nikdy nikomu nepovedlo obhájit, ale já jsem přesvědčen o tom, že mě a mému novému týmu z TV Prima se podobné mety podaří dosáhnout a toto virtuální vítězství zopakovat. Evropa 2 pro mě navždy bude první láskou, avšak až opadnou momentální emoce, vrhnu se po hlavě do nové výzvy.“

„Petr byl a bude pro mě víc než jen kolega a přeji mu stejný úspěch jako na Evropě 2, současně věřím, že se nám podaří oznámit vhodného nástupce do doby, než nás Petr opustí.“ sdělil Miroslav Hrnko, výkonný ředitel Lagardère Active ČR.

„Přeji Petrovi Vladykovi hodně štěstí v jeho dalším působišti a děkuji za práci kterou pro Evropu 2 udělal, nový ředitel bude mít na co navázat,” uvádí Michel Fleischmann, prezident skupiny Lagardère Active ČR.

„Petrovo nadšení pro značku je nakažlivé a jeho energie nevyčerpatelná. I proto věřím, že on je ta správná volba a pomůže nám v roli programového ředitele dosáhnout růstu sledovanosti jak Primy, tak hlavně našich nových kanálů Prima COOL a Prima LOVE.“ uvedl Marek Singer, generální ředitel TV Prima.