ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14511 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Party pro Michela Fleischmanna

0 Redakce PLAY.CZ 22.2.2012

Lagardère uspořádala party pro Michela Fleischmanna

Před dvěma týdny oslavil prezident společnosti Lagardère Active ČR Michel Flesichmann významné jubileum, na jeho počest byla 21.února uspořádána velkolepá party v hotelu Hilton.

Úterní večer v pražském hotelu Hilton patřil Michelovi Fleischmannovi. Oslava s mnoha překvapeními plná celebrit, přátel i rodinných příslušníků byla vyjádřením pocty a díků společnosti Lagardère, jejíž součástí je Michel Fleischmann už téměř dvaadvacet let. Oblíbený sky bar Cloud 9 se stal dějištěm oslavy, na které nechyběl ani Karel Gott, Jiří Menzel či Petr Janda, vedení společnosti a v neposlední řadě Fleichmanova rodina – manželka Kateřina, dvojčata Klára a Max a neuvěřitelně vitální třiadevadesátiletá maminka Staša. Blahopřát Fleischmannovi přišlo také mnoho kolegů z mediální branže, např. ředitel České televize Petr Dvořák, náměstek pro správu a provoz Českého rozhlasu Oldřich Šesták, předseda představenstva a ředitel společnosti Media Bohemia Daniel Sedláček, ředitel rádia Impuls Jiří Hrabák či obchodní ředitel Televize Prima Martin Konrád.

Večerem provázel moderátor Václav Moravec, který se před lety stal jedním z prvních zaměstnanců Evropy 2. K nejkrásnějším okamžikům večera patřil bezpochyby několikaminutový dechberoucí ohňostroj.
www.lagardere.cz