ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7266 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

ostrava.rozhlas.cz zcela v novém!

0 Redakce PLAY.CZ 7.12.2010

Český rozhlas Ostrava, jako první regionální stanice Českého rozhlasu, tento týden zprovoznil své webové stránky ostrava.rozhlas.cz ve zcela nové moderní podobě. Změna se netýká jen grafiky, ale přibývá další obsah a mění se struktura webových stránek stanice.

„Celá série regionálních stanic Českého rozhlasu zahrnuje 13 samostatných webů. Mají podobný styl, ale jejich struktura a obsah je unikátní podle potřeb vysílání pro každý region České republiky. Nejde také zdaleka jen o facelift jejich grafické podoby a systému navigace. Každý nový web regionální stanice ČRo zapojujeme do internetové struktury Českého rozhlasu. Příspěvky regionálních stanic se tak začínají stále častěji objevovat na tematických webech ČRo, jako jsou Umění a kultura, Životní styl, Cestování, Komentáře a názory a další. Až převedeme všechny weby regionálních stanic do nové struktury a grafiky, zavedeme dvojí využití obsahu rozhlasového vysílání i opačným směrem. Příspěvky s regionální tematikou, které se připravují na celoplošných stanicích, se budou promítat i na weby regionů“, říká Alexandr Pícha, ředitel Českého rozhlasu Internet.

Novým obsahem na inovovaných webech regionálních stanic jsou informace o vysílaném programu. Stejně jako na celoplošných stanicích ČRo se generují automaticky do podrobného programového schématu každé stanice do rubriky Program, ale také na titulní stránku webu a do speciálního audio-přehrávače pro všechny stanice Českého rozhlasu.

„Velmi mne těší, že jsme jako první z regionálních stanic Českého rozhlasu prošli zásadní změnou internetové prezentace naší rozhlasové stanice. Nové webové stránky jsou bezesporu dynamičtější, pestřejší a lépe strukturované. Věřím, že v budoucnu udržíme či ještě posílíme jejich největší devizu – aktuální a autentické zpravodajské informace a zajímavosti z našeho kraje,“ říká Igor Horváth, ředitel Českého rozhlasu Ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online