ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4807 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

On-Air Fest

0 Redakce 21.8.2007

Rockové léto na Radiu Hey Ostrava a Brno pomalu finišuje a tento týden se budeme věnovat nejen akcím a festivalům pod širým nebem, ale i poslední české formaci v Měsíci českých bigbítových legend.

Uzavíráme měsíční cestu dějinami českého bigbítu
V rámci Srpna Měsíce českých bigbítových legend jsme posluchačům Radia Hey Ostrava a Brno umožnili nahlédnout do historie českého a moravského bigbítu. Hlavně si ale mohli rozšířit svoji diskografii o zajímavé re-edice klasiky domácí hudební scény. Progres, Petr Novák, Jirka Schelinger a na závěr nás čeká sestava známá pod názvem Progres.

V samotných počátcích své společné tvorby vydala tato sestava album Barnodaj. Kromě Zdeňka Kluky, Pavla Pelce, Pavla Váněho a Honzy Sochora se na desce podílela i legendární brněnská postava – Franta Kocourek. Zahrajte si s námi Oko a tahle rocková klasika může být vaše!

Hudební událost sezóny – už za pár dní
Už jen velmi krátká doba nás dělí od dalšího ročníku On-Air Festu. Hudební akce, která nemá nejenom v České Republice, ale i ve střední Evropě obdoby.

Už 1. září se na našem pódiu představí ty největší hvězdy rockového nebe. A mezi nimi i ty, které si už nikdy společně zahrát nechtěli. Zatím dolaďujeme poslední detaily a zajišťujeme všechny potřebné záležitosti pro uspořádání této akce.

V této chvíli je jasné, že celá akce začne krátce po poledni a ti, kdo se nedostanou přímo na místo si budou moct vychutnat zážitek přímo na vlnách Radia Hey Ostrava a Brno.

Jen jedno ujištění pro všechny, co se už nemůžou dočkat: Nebojte se, dostane se na všechny! Jediné, co potřebujete na poslední prázdninový víkend, je 12 hodin volna, které naplníte poctivým rockem.

Všechny potřebné informace včas odhalíme ve vysílání Radia Hey Ostrava a Brno a taky na webu www.radiohey.cz