ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11395 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

On-Air Fest už tento týden

0 Redakce 25.8.2007

V sobotu pozveme posluchače Radia Hey Ostrava a Brno na největší událost letošní hudební sezony.Kapely jako Uriah Heep s Kenem Hensleym, Faith No More nebo Dire Straits se sejdou na jednom pódiu Radia Hey spolu s dalšími rockovými legendami a našim posluchačům nabídnou jedinečný hudební zážitek.

Každý den odkrýváme ve vysílání další podrobnosti o akci samotné a nejen naši fanoušci, ale ani my se už nemůžeme dočkat sobotního odpoledne, kdy vše vypukne.

Svoboda v sametovém hávu
Často se říká, že v kapele Velvet Revolver se sešlo to nejlepší z legendárních Guns´N´Roses a ještě něco navíc. Druhé a očekávané album této superskupiny vyšlo letos v létě a my ho našim posluchačům nabídneme na vlnách Radia Hey Ostrava a Brno. Celý týden s námi můžete trošku hazardovat, zahrát si s námi „Oko“ a rozšířit si diskografii o novinku Libertad.

Albu se budeme celý týden podrobněji věnovat a ti, kteří si jej od nás neodnesou v originálním balení, si ho budou moci užít v neděli po půlnoci v Albu týdne. Od pondělí až do neděle tedy budeme vychutnávat svobodu konce rockového léta s albem Libertad od Velvet Revolver.

Kolem světa na dvou kolech
I když už se léto chýlí ke konci, motorkářská sezóna ještě zdaleka nekončí. I toto úterý přivítáme v Highway to Hey spolu s redaktory Českých motocyklových novin jednoho zajímavého hosta.

Jaroslav Šíma je motorkář a cestovatel, který nedávno absolvoval cestu na největší evropský motosraz v portugalském Faru. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, on si ovšem zvolil za svůj dopravní prostředek motocykl New Pionýr. A urazit několik tisíc kilometrů na takovémto stroji, to už s sebou nese spoustu zajímavých historek a povídání. Několikrát jsme se spojili telefonicky už během jeho zhruba měsíčního putování a teď přijal pozvání do studia, aby se o svoje zážitky podělil i s posluchače Highway to Hey na vlnách Radia Hey Ostrava a Brno.

Poslouchejte radio Hey online