ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28532 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Olympijské studio ČRo Ostrava

0 Redakce PLAY.CZ 8.2.2010

Již dnes, pár dní před zahájením XXI. zimních olympijských her z Vancouveru, startuje pro posluchače Českého rozhlasu Ostrava Olympijské studio. Aktuální informace, analýzy či názory expertů z dění pod pěti kruhy uslyší posluchači každý den v odpolední hodině.

Olympijské studio startuje dnes v pondělí 8. února. „Ve všedních dnech bude Olympijské studio, v režii našeho sportovní redaktora Radima Sajbota, vysílat ty nejčerstvější informace ze ZOH v čase 17:20 hodin, o víkendech pak ve 14:50 hodin. Pro posluchače chystáme rozhovory přímo z místa dění, aktuální výsledky, analýzy, pohledy do minulosti, rubriku Češi v akci a největší světové hvězdy, ale i regionální okénko, nebo názory expertů,“ říká vedoucí zpravodajství a publicistiky Ivana Šuláková.

V případě nejsledovanějších událostí budou výsledky vysílány ve zpravodajských blocích okamžitě. Poslední díl Olympijského studia se posluchačům ohlásí v pondělí 1. března v 7:20 hodin a bude se jednat o souhrnné ohlednutí za konáním XXI. zimních olympijských her.

Olympijské studio Českého rozhlasu Ostrava naladí posluchači na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Třinecko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Poslouchejte ČRo Ostrava online